Ahşap Duvar Kaplama Panelinin Size Sunduğu Özellikler

Blog kategorisindeki bu yazı 18 Eylül 2014 tarihinde tarafından yazılmış ve henüz yorum yapılmamış.

Günümüzde çoğu ev artık betondan yapılmakta ve alçı, sıva, boya derken genelde bu tarz işlemlerle tamamlanmaktadır. Fakat son senelerde ahşap duvar kaplama paneli konusunda kişilerden gelen istekler doğrultusunda evlerinde farklılık yapmak isteyen kişilerin sayısı oldukça artmaya başladı. Tasarım olarak, ahşaplardan en ufak bir farkının olmaması ve görenlerin hayran kalabileceği modellemeler ile her sene bu konuda yeni ürünlerimiz ile sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Sizlerden gelecek fikirler ve istekleriniz doğrultusunda, ürünlerimizi daha da çeşitlendirdiğimiz ve avantajlı özellikleri ile göz dolduran bu ürünleri, evinize, ofisinize monte edilmesini sağlayarak görsellik ve değer anlamında biraz daha ileriye taşıma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

tuğla ve taş duvar kaplama paneli (93)

 

Ahşap Duvar Kaplama Paneli ile Yaşam Alanınız Güzelleşiyor

Renk ve tasarım olarak yüzlerce model arasından kendi zevkinize uygun bir seçimde bulunmanız sadece görsel olarak artı bir değere kavuşmanız anlamına gelmiyor. Kış aylarında sıcak ve yaz aylarında serin tutmak için ısı yalıtımı anlamında da katkısı olan ahşap duvar kaplama panelinin aynı zamanda doku zenginliği, daha şık bir görünüş ve kısa zamanda montajın tamamlanması gibi ayrıntıları da vardır. Restoran, alışveriş merkezleri, mağazalar, iş yerleri ve evlerinizde alan kısıtlı ya da ne kadar geniş olursa olsun uygulanacak yöntem ile tüm işlemlerin en kısa zamanda tamamlanması söz konusudur. Yeni bir trend, kısa sürede montaj, kolay kullanım ve geniş skala içerisinde çok sayıda modelin yer alması gibi seçenekleri göz önüne alırsanız, bir nevi yatırım olarak da düşünebilirsiniz.

Kaplama Yapmadan Önce Yapılması Gerekenler

Duvarın temiz olmasına dikkat etmeli, duvarlarınızı bir bez yada benzer bir şey ile temizlemelisiniz. Arka kısmındaki kağıdın çıkartılmasından sonra yapışkan yüzey, duvarda tam olarak kalmasını sağlayacaktır. Bir saatlik işlem sonucunda yeni tasarımlı odalarınıza kavuşmanız mümkündür. Duvarlarınızın boyutlarını hesaplamalı ve ne kadar ihtiyacınız olduğunuza karar vermelisiniz. İster tek bir oda ya da bütün bir ev üzerinde uygulamalar yapabileceğiniz gibi, odanızın belli bir bölümü için müthiş bir atmosfer oluşturmanız da tamamen sizlere kalmış bir tercihtir. Ürünlerimiz ve firmamız hakkında benzer modeller arasındaki tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Önerdiğimiz Ürünler