Özel Tasarım Duvar Paneli Yalnızca Size Özel

Blog kategorisindeki bu yazı 14 Ekim 2014 tarihinde tarafından yazılmış ve henüz yorum yapılmamış.

Özel Tasarım Duvar Paneli Evlerinizde Fark Yaratır 

Yaşam alanınızda bir değişiklik yapmak veya yenilik mi yapmak istiyorsunuz. Doğru yerdesiniz.  Kendinize has, sadece size ait olabilen özel tasarım duvar panelleri tam size göre. Her evde hızla kendini gösteren duvar kaplama panelleri, artık sizlerin zevklerine göre özel olarak tasarlanabiliyor. Bugünkü makalemizde özel tasarım duvar kaplama modellerini inceleyeceğiz.
İlk olarak inceleyeceğimiz model, İstanbul’u nerede olursanız olun önünüze getiriyor.

özel tasarım duvar paneli

Sizin de doğduğunuz, büyüdüğünüz ve asla arkanızı dönüp, vedalaşamayacağınız şehir şimdi tam karşınızda. Evinize misafirliğe gelenlerin gözlerini büyüleyen bu panel, ayrıca ofisinizde, bekleme salonunda bir panel olarak kullanılabilir, şehrinizle duyduğunuz gururu herkesin gözleri önüne serebilirsiniz.

özel tasarım duvar paneli

Bir sonraki fotoğrafımızda, uzak denizlerden sizi ziyarete gelen denizkızının tutkusunu, özel kaplama duvar paneli ile evinize, ofisinize yani ayağınıza kadar getiriyoruz. Mavinin dinginliği, beyaz mobilya ve yeşil doğa ile birleşince bizlere sadece tebessüm ile bakmak kalıyor.
Tutkunun, huzur ile birleştiği denizkızı özel tasarım duvar paneli, Assa Stone mağazamızda sizleri bekliyor.

ozel tasarım londra

İşte karşınızda Londra. Batı medeniyetinin en tarz sahibi şehri artık size ait. Özel tasarım duvar paneli ile Londra’yı yanı başınıza taşımak artık mümkün. Büyük beğeni toplayan ve satışlarında patlama yaşanan bu panel yalnızca göz kamaştırmakla kalmıyor, ayrıca sizleri bir İngiliz şehri sokağının içerisine atıyor.

Neden özel kaplama duvar paneli?

  •  İlk belirtmek istediğim, hayatın en önemli kaynağı olan sizlerin özel olduğu gibi size ait olan her şeyinde özel olması gerektiğidir. Özel tasarım duvar paneli ile sadece sizin sahip olabileceği bu paneller, sizleri farklı birer bireylere dönüştürüyor.
  • Müşterinizin, misafirlerinizin ve hatta arkadaşlarınızın gözlerinde değerinizi katlayın. Bu panellere sahip olarak arzu edilen yaşama sahip olun.
  • Kendinize özel yaptırdığınız duvar kaplama paneli ile yeni sizi keşfedin. Tarzınızı ve stilinizi yenileyin.

Özel tasarım duvar paneli montajı esnasında eğleneceksiniz

Birçok insan, bu tür dekoratif eşyaların montajından şikayet eder. Bırakın zorlanmayı, montajını yapmak sizi eğlendirecek. Önceki makalemde yayınladığım duvar panelleri montaj yöntemleri ile, çok basit bir kurulum yapacak ve sadece size özel bu duvar kaplamayı yine siz kurabileceksiniz .
İhtiyacınız olan herşeye sahipsiniz. Geriye bir tek model seçmek kalıyor. Bir makalenin daha sonuna geliyoruz. En özel anlar sizinle olsun. Sağlıcakla.

 

Önerdiğimiz Ürünler

  • Mira Cafe | Özel Tasarım
    Ofis | Özel Tasarım
    Ofis | Özel Tasarım
    Kız Kulesi | Özel Tasarım