Salon Dekorasyonunda Tuğla Duvar Uygulamaları

Blog kategorisindeki bu yazı 08 Ağustos 2014 tarihinde tarafından yazılmış ve henüz yorum yapılmamış.

Göreni kendisine hayran bırakan özel salon tasarımları yapmak istiyor, ancak bunun için ekonomik fiyatlı bir dekorasyon çözüm önerisi arıyorsanız tek yapmanız gereken tuğla duvar kaplama paneli modellerinin arasından bir seçimde bulunmak. Dekorasyon sektörünün belki de son yıllarda en çok kullanılan malzemeleri arasına adını yazdırmayı başaran tuğla duvarlar, çok şık görünümlerine rağmen yaşanan uygulama zorlukları ve yüksek maliyetleri nedeni ile zamanla bu popülaritesini yitirmeye başlamış, tuğla duvar kaplama panelleri bu sorunun aşılması konusunda vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

salon-dekorasyonunda-tugla-duvar-uygulamalari

Ekonomik Ürün : Tuğla Duvar Kaplamaları

İlk önce tuğla duvar kâğıdı gibi çözüm önerilerini tercih eden kişiler daha sonra duvar kâğıtlarının tuğla duvar gibi yalıtım özelliklerinin bulunmaması ve zamanla yenilenme ihtiyaçları duyulması gibi nedenlerle bu üründen uzaklaşarak hazır duvar panelleri arasında yer alan tuğla duvar kaplama paneli ürünlerine yönelmişlerdir. Tuğla duvar kaplama fiyat açısından son derece ekonomik bir ürün olarak öne çıkarken aynı zamanda uygulamanın sonunda kimsenin duvarın kaplama mı yoksa gerçek örme duvar mı olduğunu asla anlayamayacağı kadar başarılı bir sonuç elde edilmektedir. Yine tuğla duvar kaplama paneli gerçek tuğla duvar ile aynı oranda ses ve ısı yalıtımı sağlamakta, nemi ve rutubeti engellemekte aynı zamanda yangın geçirmez özelliği ile yaşam alanlarını güvence altına almaktadır. Yani tuğla duvar panelleri birebir aynı tuğla duvarların sağladığı tüm avantajları çok daha düşük fiyatlar üzerinden sunmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise tuğla duvar kaplama panellerinin teknolojik cihazların sayesinde üstün kalite ve düşük maliyetler ile üretilebilmesidir.

Hazır panel şeklinde üretilmesi hem nakliyelerini hem de montajlarını kolaylaştırmakta bu da toplam maliyetlerinin daha düşük olması sayesinde kullanıcılara düşük fiyatlarla satışlarının sağlanmasını desteklemektedir. Tuğla duvar örülmesi özellikle de iç mekân uygulamalarında alanın büyük oranda daraltılması anlamına gelirken yaklaşık 2 cm. kalınlığa sahip olarak üretilen tuğla duvar kaplama paneli ise bu sorunu da ortadan kaldırmakta ve kullanım alanına hiçbir yük bindirmeden dekorasyon zevkinizin uygulanmasını mümkün hale getirmektedir. Yine dış duvar kaplamaları için de uzun ömürlü bir çözüm arayan kişiler için tuğla duvar kaplama modelleri önerilmektedir.

Önerdiğimiz Ürünler