Taş Duvar Kaplama Paneli Hakkında Öneriler

Blog kategorisindeki bu yazı 21 Eylül 2014 tarihinde tarafından yazılmış ve henüz yorum yapılmamış.

taş duvar kaplama paneli

Dekorasyon İçin Taş Duvar Kaplama Paneli

Taş duvar kaplama paneli hakkında bilgi ve fikir vereceğimiz bu yazıda, evini ya da bulunduğu herhangi bir ortamı dekore etmeye karar veren bir kişinin ne yapması gerektiği konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.
Evinizi dekorasyon olarak değiştirmeye karar verdiniz, zemin seçimini yaptınız ve duvarlar konusunda bir karar vermeniz gerekiyor. Size sunacağımız öneriler arasında boya yaptırmak var. Tabi eğer sıradan bir görünüm düşünüyorsanız.
Ya da görselliği önemsiyorsanız bu yazıya devam edin. Duvar kağıdı ya da dekoratif panel. Bir an için karar vermek zor gibi görünebilir. Bu sırada size birkaç önemli kriterden söz etmek gerekir. Öncelikle duvar kağıdını düşünüyorsanız, maliyetinin daha düşük olduğunu tahmin ediyor olabilirsiniz. Dekoratif panel hakkında daha önceden yüksek fiyatlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Ama aslında karar vermek o kadar da zor bir şey değil. Çünkü duvar kağıtları ile dekoratif panel arasında karşılaştırma yapıldığı zaman karşınıza çıkacak en basitinden birkaç sonuca değinirsek:
• Dekoratif panel, duvar kağıtlarına göre çok daha uzun ömürlüdür.
• Dekoratif panel, sanıldığının aksine duvar kağıtlarından daha az maliyetlidir. Çünkü montajı kişinin kendisi yapar ve ustaya ekstra işçilik ücreti ödenmez.
• Ürünlerin eskiden olduğu gibi ithal edilmeyip artık Türkiye’de de üretilmesi üretim maliyetinin düşük olmasını, bu sayede müşteriye sunulan fiyatın çok daha uygun olmasını sağlıyor.

Taş Duvar Kaplama Paneli

Dekorasyon masrafları neredeyse yeni bir ev yaptırma masrafına denk geliyor. Bunun sebepleri arasında kullanılan materyallerin maliyetleri, usta işçilik ücretleri gibi bir çok sebep bulunmaktadır. Evin dağılıp kirlenmesi de ayrı bir sorun.

Bu konuda size önerimiz taş duvar kaplama paneli. Bu panel modeli sayesinde evde kırılma dökülme olmadan en uygun fiyatla birebir taş görüntüsü ve hissi uyandıran duvarlarınızın daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
Peki taş duvar kaplama paneli hangi yerlerde kullanılmalı? Bu sorunun cevabı oldukça alternatiflidir. Bütün duvarlarda ve son zamanlarda trend haline gelen LCD ya da plazma TV arkasında kullanılabilir.

Önerdiğimiz Ürünler